Wizyta diagnostyczna (pierwsza konsultacja) – 450zł
Może trwać do 45 minut, służy zebraniu szczegółowego wywiadu z rodzicami/opiekunami oraz osobno z pacjentem, podczas pierwszej konsultacji jest stawiana wstępna diagnoza, formułowany wstępny plan leczenia które z państwem omawiam, jeśli zachodzi taka potrzeba może zostać rozpoczęta farmakoterapia.

Wizyta kontrolna/terapeutyczna (kolejne konsultacje) – 220zł
W zależności od potrzeb trwa od 15 do 25 minut, służy kontroli stanu psychicznego pacjenta oraz skuteczności prowadzonej farmakoterapii, analizie dostarczonej dokumentacji medycznej pacjenta, wystawianiu potrzebnych zaświadczeń, zwolnień, recept. Podczas tych wizyt omawiamy dalszy plan leczenia oraz odpowiadam na państwa pytania i wątpliwości.

Wizyta domowa (pierwsza i kolejne) – 550zł + dojazd 7zł za kilometr.
W sytuacji kiedy pacjent nie może stawić się w gabinecie istnieje możliwość abym odwiedził państwa w waszym domu. Wizyty domowe realizuję na terenie Sosnowca oraz okolicznych miast. Termin wizyty ustalamy wspólnie. Również podczas wizyt domowych w zależności od potrzeb wystawiam recepty, zaświadczenia, zwolnienia.

Zaświadczenia, zwolnienia, e-recepty, kopie dokumentacji.
W uzasadnionych przypadkach wystawiam je leczącym się u mnie pacjentom za darmo. Zaświadczenie z małymi wyjątkami są wystawiane tylko na wizytach.